Oferty pracy
Home contact faq

Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.

Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy

kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Magazynier/brygadzista - sortownia kurierska
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy (KRAZ: 11850). HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją. Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier/Brygadzista - Sortownia Kurierska Miejsce pracy: Hesja, Niemcy OPIS STANOWISKA: • Nadzór nad pracą podległych pracowników tymczasowych • Stała współpraca z kierownikiem magazynu • Bieżące monitorowanie jakości i pracy • Utrzymanie porządku dyscypliny pracy • Skanowanie paczek kurierskich • Rozładunek i załadunek paczek kurierskich WYMAGANIA: • Język niemiecki na poziomie minimum komunikatywnym • Doświadczenie w pracy na stanowisku Brygadzisty - mile widziane • Gotowość do pracy w systemie zmianowym • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków • Umiejętność pracy pod presją czasu • Budowanie swojej pozycji i autorytetu w grupie • Umiejętność rozwiązywania bieżących problemów • Gotowość wyjazdu własnym samochodem – mile widziane OFERUJEMY: • Wynagrodzenie w wysokości 1400 - 1500 €/miesiąc • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie • Umowa o pracę tymczasową • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ) • Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec • Możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez link do formularza aplikacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d406bc01a60646fc80adc227bd22922d lub poprzez formularz kontaktowy portalu. Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Wymagane wykształcenie: Średnie
Opis stanowiska: Magazynier/brygadzista
Miejsce pracy (miejscowość): Hesja

 Kategorie i Lokalizacje
 Oferty pracy - Praca fizyczna
  Polska
 Niemcy

 Załączone zdjęcia

 Więcej ogłoszeń

 Kontakt do ogłoszeniodawcy
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej
Dodane:
23-03-2016, 11:13
Ilość unikalnych odsłon: 1065
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Edytuj prywatną notkę