Oferty pracy  
Home contact faq
 
 
Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.
 
Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Oferty pracy
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy


kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Fizjoterapeuta pracuj w niemczech
Oferta pracy na stanowisku fizjoterapeuty nr F2016011 BETA aktiv GbR- u nas znajdziesz stałą i legalną pracę w Niemczech. Oferujemy zatrudnienie dyplomowanym fizjoterapeutom w Niemczech.
Telefon: 0049 7321 315 047, 0049 7321 315 173beta-aktiv.pl
Wymagane wykształcenie: Licencjat, Wyższe magisterskie
Opis stanowiska: Oferta pracy na stanowisku fizjoterapeuty nr F2016011 BETA aktiv GbR- u nas znajdziesz stałą i legalną pracę w Niemczech. Oferujemy zatrudnienie dyplomowanym fizjoterapeutom w Niemczech. Dla naszego klienta – pracodawcy z siecią gabinetów oraz szpitali w różnych regionach Niemiec, poszukujemy pilnie fizjoterapeutów do poniżej wymienionych miejscowości: Miejsce pracy: 1. Gütersloh 2. Memmingen. Dostępność oferty pracy: od zaraz. Etat: pełny. Wynagrodzenie: od 2000 - 2300 EUR brutto.
Wymagania: Wymagania na danym stanowisku: - wykształcenie kierunkowe: licencjat z kilkuletnim doświadczeniem/magister fizjoterapii, - uznany w Niemczech dyplom polski lub przeprowadzenie nostryfikacji dyplomu przed przyjazdem do pracy za naszym pośrednictwem, - samodzielność i odpowiedzialność, - znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej B1, - gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres.
Oferujemy: Oferujemy: - wsparcie podczas tłumaczenia umowy o pracę, - okres wprowadzenia w zakres obowiązków, - przynajmniej 24 dni urlopu, - miłą atmosferę w miejscu pracy, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pomoc polskojęzycznego przedstawiciela podczas pracy w Niemczech, - pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu - częściowy lub całkowity zwrot kosztów za nocleg podczas dni próbnych. Jak z sukcesem i bez ryzyka podjąć się tej pracy? - Zgłoś się do nas, dzwoniąc na nasz polski numer lub wysyłając maila. - W ciągu kilku dni roboczych zgłosimy się do Ciebie telefonicznie. - Wspólnie wybierzemy ciekawą ofertę dla Ciebie. - Zaprosimy Cię na 2 dni próbnej pracy u Twojego przyszłego pracodawcy. - Podpiszesz umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą. Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: physio@beta-aktiv.de . Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 0048 505 123 391, 0049 7321 2770 555. Bądźmy partnerami. Przyłącz się do grona osób, które skorzystały już z naszej oferty pracy. Zobacz nasze aktualne oferty pracy w sektorze medycznym odwiedzając naszą stronę na Facebooku ! BETA aktiv GbR Paul-Hartmann-Straße 61 89522 Heidenheim Tel.: +49 (7321) 277 0 555 Fax: +49 (7321) 345 832 www.beta-aktiv.com/pl
Miejsce pracy (miejscowość): Memmingen, Gütersloh

 Kategorie i Lokalizacje 
 Oferty pracy - Medycyna, farmacja
 Niemcy

 Załączone zdjęcia 

 Więcej ogłoszeń 

 Kontakt do ogłoszeniodawcy 
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej
Dodane:
22-03-2016, 8:19
Strona WWW
Ilość unikalnych odsłon: 1084
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Zgłoś nadużycie
Edytuj prywatną notkę
Kontakt | Regulamin © Wszystkie prawa zastrzeżone