Oferty pracy  
Home contact faq
 
 
Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.
 
Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Oferty pracy
Promowane
http://www.bhp-ergon.pl/pl/bhp

Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy
adah Warszawa al. Wilanowska

oblicz bmi
lotto kaskada zasady
znaleziono yorka
korepetycje Oświęcim
kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Polonista - Wymagany Język Portugalski
Nauczyciel polonista
Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą prowadzi rekrutację nauczycieli do pracy w Brazylii na rok szkolny 2014/15. Rok szkolny w Brazylii rozpoczyna się 1 marca 2014 r. Poszukujemy nauczyciela polonisty. Dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 15 października 2013 r. Rozpatrywane będą wyłącznie pełne aplikacje, zgodnie z zasadami rekrutacji nauczycieli. http://www.orpeg.pl/index.php/kierowanie-nauczycieli Informacje dodatkowe 1) oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie, 2) oferty złożone po terminie lub niezawierające wszystkich dokumentów zostaną odrzucone, 3) w przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć ich tłumaczenie na język polski dokonane przez tłumacza przysięgłego, 4) kopie złożonych dokumentów aplikacyjnych należy potwierdzić własnoręcznie za zgodność z oryginałem.
Telefon: +48228538706
Wymagane wykształcenie: Wyższe magisterskie
Opis stanowiska: Nauczanie języka polskiego będzie odbywać się w pięciu szkołach podstawowych. W w/w szkołach język polski jest wykładany jako obowiązkowy w klasach V-VII. Praca nauczycieli kierowanych za granicę nie ogranicza się do zajęć dydaktycznych. Nauczyciele współpracują z lokalnym środowiskiem, prowadzą dodatkowo kursy języka polskiego dla dorosłych, pomagają w redagowaniu artykułów do polskojęzycznych czasopism, w przygotowaniu audycji radiowych i telewizyjnych w języku polskim, organizują uroczystości patriotyczne i okolicznościowe dla ludności pochodzenia polskiego. Organizują drużyny harcerskie, zuchowe, zespoły folklorystyczne. Zadaniem nauczycieli jest nie tylko nauczanie języka polskiego i promocja polskiej kultury, ale także pomaganie rodakom w kultywowaniu polskich tradycji oraz przybliżanie obrazu współczesnej Polski.
Wymagania: O skierowanie do pracy za granicą mogą ubiegać się nauczyciele posiadający: 1. kwalifikacje wymagane w Polsce do zajmowania stanowiska nauczyciela danego przedmiotu (nauczyciele poloniści), 2. znajomość języka portugalskiego, 3. co najmniej dobrą ocenę pracy uzyskaną w okresie 5 lat bezpośrednio przed złożeniem wniosku o skierowanie do pracy za granicą, zgodnie z § 2 i 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 grudnia 2012 r. w sprawie kryteriów i trybu dokonywania oceny pracy nauczyciela, trybu postępowania odwoławczego oraz składu i sposobu powoływania zespołu oceniającego (Dz. U. z 31 grudnia 2012 r., poz. 1538), 4. stan zdrowia umożliwiający podjęcie pracy w charakterze nauczyciela w określonym kraju. Szczegółowe zasady rekrutacji na stronie www.orpeg.pl w zakładce: kierowanie nauczycieli.
Miejsce pracy (miejscowość): Guarani das Missões

 Kategorie i Lokalizacje 
 Oferty pracy - Edukacja, nauka, szkolenia
 Inne kraje

 Więcej ogłoszeń 
Następne ogłosznie w dowolnej kategorii i lokalizacji
Poprzednie ogłosznie w dowolnej kategorii i lokalizacji

 Kontakt do ogłoszeniodawcy 
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej
Dodane:
27-08-2013, 12:52
Strona WWW
Ilość unikalnych odsłon: 379
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Zgłoś nadużycie
Edytuj prywatną notkę
Kontakt | Regulamin © Wszystkie prawa zastrzeżone