Oferty pracy
Home contact faq

Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.

Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy

kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Praca Dla Fizjoterapeut??w Zagranica
Miejsce pracy niedaleko ingolstadt
Fizjoterapeuto ! Cze??Ä?! Chcesz nale??eÄ? do multikulturalnego teamu specjalist??w i pracowaÄ? w piÄ?knym Altm??hltal? Pracuje ju?? u nas paru fizjoterapeut??w z Polski i mamy nawet sporÄ? grupÄ? pacjent??w, kt??rzy sÄ? bardzo zadowoleni, ??e mogÄ? podczas rehabilitacji u??ywaÄ? polskiego jÄ?zyka. Wiemy, z czym siÄ? wiÄ???e wyjazd do obcego kraju dlatego mo??esz liczyÄ? na nasza pomoc podczas wszystkich proces??w rejestracyjnych oraz poczÄ?tkowych problem??w w Niemczech. Czekamy na TwojÄ? aplikacjÄ?. Pozdrawiam serdecznie, Susann. ps. mo??esz rozpoczÄ?Ä? pracÄ? PRZED NOSTRYFIKACJÄ? DYPLOMU!
Telefon: 505123391, +49 8465 911 9999
Wymagane wykształcenie: Wy??sze magisterskie
Opis stanowiska: Fizjoterapeuto ! Cze??Ä?! Chcesz nale??eÄ? do multikulturalnego teamu specjalist??w i pracowaÄ? w piÄ?knym Altm??hltal? Pracuje ju?? u nas paru fizjoterapeut??w z Polski i mamy nawet sporÄ? grupÄ? pacjent??w, kt??rzy sÄ? bardzo zadowoleni, ??e mogÄ? podczas rehabilitacji u??ywaÄ? polskiego jÄ?zyka. Wiemy, z czym siÄ? wiÄ???e wyjazd do obcego kraju dlatego mo??esz liczyÄ? na nasza pomoc podczas wszystkich proces??w rejestracyjnych oraz poczÄ?tkowych problem??w w Niemczech. Czekamy na TwojÄ? aplikacjÄ?. Pozdrawiam serdecznie, Susann. ps. mo??esz rozpoczÄ?Ä? pracÄ? PRZED NOSTRYFIKACJÄ? DYPLOMU!
Wymagania: Do??Ä?cz ju?? dzisiaj do naszego teamu : - Je??eli jeste?? fizjoterapeutÄ? z dyplomem magistra - Znasz jÄ?zyk niemiecki i pracujesz chÄ?tnie w teamie - Chcia??by?? pracowaÄ? w Niemczech, na Bayerach, ok. 15 min. od Ingolstadt, 30 min. od N??rnberg, w piÄ?knym Altm??hltal - Chcesz siÄ? rozwijaÄ? w kierunku terapii manualnej lub rehabilitacji dzieciÄ?cej. Prze??lij do nas swoje CV ! Kontaktuj siÄ? z nami bezpo??rednio. Physiotherapie Susann Sieger Kindinger Stra??e 9, 85110 Kipfenberg Praxis Denkendorf, Ringstra??e 2, 85095 Denkendorf Kontakt: Tel.: 08465 / 911 9999; Fax: 08465 / 911 9998 E-Mail: susann-si@web.de www.sieger-physiotherapie.de https://www.facebook.com/watch?v=1060386601361026
Oferujemy: OFERUJEMY - PracÄ? w przychodni fizjoterapeutycznej o ortopedycznym, neurologicznym, sportowym ukierunkowaniu ze specjalizacjÄ? na terapiÄ? b??lu. - Dofinansowania kurs??w zawodowych, dodatkowe 4 dni urlopu rocznie na szkolenia i kursy - NiemieckÄ? umowÄ? o prace z 6-miesiÄ?cznym okresem pr??bnym, indywidualne godziny pracy - Zarobek od 2.800 euro brutto zale??ne od kwalifikacji zawodowej, 30 dni urlopu - Dodatkowe roczne udzia??y w zyskach wygospodarowanych przez przychodnie - Pomoc w znalezieniu pierwszego lokum, przedszkola, kurs??w jÄ?zykowych, nostryfikacji dyplomu.
Miejsce pracy (miejscowość): Ingolstadt

 Kategorie i Lokalizacje
 Oferty pracy - Medycyna, farmacja
 Niemcy

 Załączone zdjęcia

 Więcej ogłoszeń

 Kontakt do ogłoszeniodawcy
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej
Dodane:
28-01-2022, 17:34
Strona WWW
Ilość unikalnych odsłon: 47
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Edytuj prywatną notkę