Oferty pracy
Home contact faq

Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.

Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy

kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Praca Dla Pielęgniarki W Rückersdorf
Praca dla pielęgniarki w rückersdorf – 100 km od granicy polskiej!!!
Praca dla pielęgniarki w Rückersdorf – 100 km od granicy polskiej!!!
Telefon: +49 7322 9587101 , +48 574 699 866
Wymagane wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
Opis stanowiska: Praca dla pielęgniarki w Rückersdorf – 100 km od granicy polskiej!!! Opieka nad pacjentem pod respiratorem Jesteś PIELĘGNIARKĄ i szukasz pracy w Niemczech niedaleko polskiej granicy? Mamy coś specjalnego dla Ciebie!!! Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu! Elisabeth Sobiech Beta aktiv - Twój niezawodny doradca branży medycznej w Niemczech
Wymagania: Wymagania: • wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana (lub licencjat/magister) • mile widziany uznany dyplom pielęgniarki w Niemczech • samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego • gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok • znajomość języka niemieckiego: minimum A2/ B1 • mile widziane prawo jazdy
Oferujemy: Informacje: - Wynagrodzenie 13,00 euro brutto/godz. - darmowe zakwaterowanie - dodatki za prace w niedzielę, święta, noce od 15% do 100% - godziny nadliczbowe sa wyplacane - 12-to godzinne dyzury, mozliwosc pracy w „bloku” po 12 dni z mozliwoscia dluzszych wyjazdow do domu - swiateczna oraz urlopowa gratyfikacja Nie zwlekaj! Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu!!!
Miejsce pracy (miejscowość): Rückersdorf

 Kategorie i Lokalizacje
 Oferty pracy - Medycyna, farmacja
 Oferty pracy - Opieka
 Niemcy

 Załączone zdjęcia

 Więcej ogłoszeń

 Kontakt do ogłoszeniodawcy
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej
Dodane:
31-07-2017, 13:36
Strona WWW
Ilość unikalnych odsłon: 43
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Edytuj prywatną notkę