Oferty pracy
Home contact faq

Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.

Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy

kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Fizjoterapeuta Oferta Pracy Z Okolic Drezna, Gubina I Berlin
Oferta pracy dla fizjoterapeutek i fizjoterapeutĂłw zdecydowanych na wyjazd do pracy w niemczech.
Oferta pracy dla fizjoterapeutek i fizjoterapeutów zdecydowanych na wyjazd do pracy w Niemczech. Miejscem pracy są przychodnie rehabilitacyjne w okolicach Drezna, Gubina, Berlina- 5 miejsc pracy.
Telefon: +48505123391, 0049 7321 315 173
Wymagane wykształcenie: Licencjat, Wyższe magisterskie
Opis stanowiska: Oferta pracy dla fizjoterapeutek i fizjoterapeutów zdecydowanych na wyjazd do pracy w Niemczech. Miejscem pracy są przychodnie rehabilitacyjne w okolicach Drezna, Gubina, Berlina- 5 miejsc pracy. Zakres obowiązków: rehabilitacja pacjentów neurologicznych, ze schorzeniami reumatologicznymi, po urazach, z chorobami układu krwionośnego i oddechowego. Trochę szczegółów o ofercie: • bezpieczna przyszłość – umowa zawierana na dłuższy czas, z pełnym pakietem socjalnym, • dobry zarobek na początek od 2.100 Euro brutto/mc + premie i różne dodatki • pracodawca pomaga przy znalezieniu pierwszego mieszkania • pracodawca jest zainteresowany podnoszeniem Twoich kwalifikacji zawodowych- partycypuje w kosztach kursów doskonalących, na które przysługują dodatkowe dni urlopu
Wymagania: Jakie warunki trzeba spełnić? • Jesteś dyplomowanym fizjoterapeutą • Twoja znajomość języka niemieckiego to minimum B1
Oferujemy: W czym pomagamy jeżeli zdecydujesz się na naszą pomoc przy podejmowaniu pracy w Niemczech? • Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi pracodawcami z całych Niemiec i oferujemy fizjoterapeutom najlepsze warunki pracy. • Oczywiście umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami i na niemieckich warunkach, z pełnym pakietem socjalnym. • Możliwość podpisania wstępnej umowy o pracę już podczas hospitacji w przyszłym miejscu pracy. • Beta Aktiv nie jest leasingiem pracowniczym • Pomagamy w przeprowadzeniu nostryfikacji dyplomu fizjoterapeuty również przed wyjazdem do pracy. Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: info@beta-aktiv.de , wstępnie można w polskiej wersji językowej. Specjalnie dla Was uruchomiliśmy polski numer telefonu- 505 123 391-SMS o treści „ fizjoterapia”-oddzwaniamy. BETA aktiv Anna Schimizek Paul-Hartmann-Str. 61 89522 Heidenheim / Brenz Tel.: +49 7321 315 173; 0048 505 123 391 Fax: +49 7321 345 832 Strona internetowa: www.fizjoterapia-praca-niemcy.pl Zobacz nasz profil na Facebooku : https://www.facebook.com/profile.php?id=100013838109232
Miejsce pracy (miejscowość): Drezno Gubin Berlin

 Kategorie i Lokalizacje
 Oferty pracy - Medycyna, farmacja
 Niemcy

 Załączone zdjęcia

 Więcej ogłoszeń

 Kontakt do ogłoszeniodawcy
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej
Dodane:
21-05-2017, 11:37
Strona WWW
Ilość unikalnych odsłon: 117
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Edytuj prywatną notkę