Oferty pracy
Home contact faq

Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.

Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy

wszystko o psach
korepetycje Katowice
jak wybrać kierunek studiów
pieśni kościelne
kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Legalna Praca Dla Opiekunw Osb Starszych
Opiekunka dla seniorki
Angel Care 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Telefon: +48 733 388 300
Wymagane wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
Proponowane wynagrodzenie brutto (PLN/miesiąc): 1
Opis stanowiska: W tej chwili poszukujemy Opiekunki dla 90-letniej Seniorki. Podopieczna jest mobilna i cieszy się dobrym zdrowiem. Cierpi na wysokie ciśnienie. Podopieczna przesypia noce może się jednak zdarzyć, że się obudzi. TERMIN WYJAZDU: OD ZARAZ OBOWIĄZKI: Opiekunka pomaga podopiecznej w higienie osobistej oraz towarzyszy jej przy codziennych czynnościach. Może się zdarzyć, że podopieczna obudzi się w nocy i opiekunka wstaje do niej gdy ją zawoła. Opiekunka zajmuje się domem, gotuje, sprząta, prasuje, pierze, robi zakupy itd. Opiekunka towarzyszy podopiecznej przy spacerach. Opiekunka pomaga też podopiecznej w opiece nad dwoma małymi psami karmiąc je lub ewentualnie wyprowadzając na spacer. Opiekunka towarzyszy podopiecznej przy wizytach u lekarza. DODATKOWE INFORMACJE: Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym. Dla opiekunki jest oddzielne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem, własna łazienka, dostęp do Internetu. Z podopieczną można chodzić na krótkie spacery. Opiekunka ma 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia do ustalenia na miejscu z rodziną.
Wymagania: WYMAGANIA: - język niemiecki komunikatywny - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - miłe usposobienie oraz cierpliwość - preferowane osoby niepalące
Oferujemy: OFERUJEMY: - legalną i pewną pracę w Niemczech - atrakcyjne wynagrodzenie, opłacone składki ZUS - ubezpieczenie - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - pomoc w organizacji wyjazdu i zwrot kosztów podróży - opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu ANGEL CARE 24 ZGŁOŚ SIĘ: - E-mail: justyna.szmelter@angelcare24.eu - Tel: +48 52 370 53 49 lub +48 733 388 300 - wyślij SMSa o treści „OPIEKA” na 733 388 300 - ODDZWONIMY!
Miejsce pracy (miejscowość): Hannover

 Kategorie i Lokalizacje
 Oferty pracy - Opieka
 Niemcy

 Załączone zdjęcia

 Więcej ogłoszeń

 Kontakt do ogłoszeniodawcy
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej
Dodane:
28-08-2015, 15:15
Strona WWW
Ilość unikalnych odsłon: 458
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Edytuj prywatną notkę