Oferty pracy
Home contact faq

Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.

Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy

rodzaje działalności gospodarczej
kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Doradztwo Ubezpieczeniowe
Doradca, agent, owca
Największe towarzystwo ubezpieczeniowe o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osób do współpracy w zakresie Doradztwa Ubezpieczeniowego. Oczekujemy: min. wykształcenia średniego; wysokich zdolności interpersonalnych; posiadania prawa jazdy; umiejętności obsługi komputera; niekaralności; motywacji do pracy i chęci rozwoju; dyspozycyjności; kreatywności; chęci podjęcia pracy w formie własnej działalności gospodarczej; pogody ducha i uczciwości. Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem ale jeżeli nie masz doświadczenia to pomożemy je zdobyć bez względu na Twój wiek. prześlij nam list motywacyjny oraz swoją aplikację CV na adres e-mail arkwol@op.pl. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą dn 29.08.97r o ochronie danych osobowych Dz.U.nr 133 poz 883)"
Wymagane wykształcenie: Średnie
Opis stanowiska: agent ubezpieczeniowy, OWCA ( osoba wykonująca czynności agencyjne )
Wymagania: Oczekujemy: - minimum wykształcenia średniego (mile widziane wyższe), - wysokich zdolności interpersonalnych, - posiadania prawa jazdy, - umiejętności obsługi komputera, - niekaralności, - motywacji do pracy i chęci rozwoju, - dyspozycyjności i kreatywności, - chęci podjęcia pracy w formie własnej działalności gospodarczej, - pogody ducha i uczciwości.
Miejsce pracy (miejscowość): wielkopolska

 Kategorie i Lokalizacje
 Oferty pracy - Ubezpieczenia
  Polska
  Polska - wielkopolskie

 Więcej ogłoszeń

 Kontakt do ogłoszeniodawcy
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej
Dodane:
20-03-2015, 8:52
Ilość unikalnych odsłon: 324
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Edytuj prywatną notkę