Oferty pracy
Home contact faq

Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.

Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy

kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Maitre'd (Female)
Praca na statku wycieczkowym
THE APOLLO GROUP IS URGENTLY LOOKING FOR GREAT CANDIDATES FOR SKYPE INTERVIEW FOR THE POSITION BELOW: MAITRE'D (FEMALE) – CONTRACT LENGTH 6 MONTHS / 2 MONTHS VACATION, SALARY MIN. 980$ + GRATUITIES. SHARED CABIN. SHIPBOARD EXP. IN THE POSITION REQUIRED. REQUIREMENTS: 1. At least 21 years of age 2. Excellent work experience and personality 3. Shipboard experience 4. Fluent English If you are interested in our offer, please send your English CV. For more information about the process of working and living conditions on board, please contact us via Skype (ismira-poland1) or by phone at +48 223 895 238 (Poland) or +37 064 595 899 (Lithuania). Our work hours are from 8 to 16 (Polish time). More information can also be found at: http://www.ismira.pl/
Telefon: +37064595899
Wymagane wykształcenie: Inne
Opis stanowiska: Primary Objective of the Position To ensure guests satisfaction by supervising the dining room team in the delivery of a world class quality service in designated outlet, consistently and effectively reflecting the luxurious nature of Regent Seven Seas Cruises.
Miejsce pracy (miejscowość): USA

 Kategorie i Lokalizacje
 Oferty pracy - Inne
 USA

 Więcej ogłoszeń

 Kontakt do ogłoszeniodawcy
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej
Dodane:
16-05-2013, 15:46
Strona WWW
Ilość unikalnych odsłon: 407
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Edytuj prywatną notkę