Oferty pracy  
Home contact faq
 
 
Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.
 
Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Oferty pracy
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy
adah Warszawa Filtrowa


kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Specjalista Ds. Marketingu
Firma tense.pl to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna, specjalizująca się w pozycjonowaniu stron i marketingu internetowym.
Firma TENSE.PL to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna, specjalizująca się w pozycjonowaniu stron i marketingu internetowym.
Telefon: 61 866 77 27
Wymagane wykształcenie: Licencjat
Opis stanowiska: - tworzenie strategii marketingowej firmy, - wsparcie działu sprzedaży, współpraca z grafikami przy realizacji projektów, - przygotowywanie materiałów ofertowych i promocyjnych, redagowanie tekstów marketingowych, itp., - kontakt z mediami, działania z zakresu PR, budowanie wizerunku firmy, - prowadzenie kont firmowych na portalach społecznościowych typu: Facebook, Twitter, Google+, Digg, Wykop, - opieka nad blogami firmowymi, prowadzenie newsletterów.
Wymagania: Poszukujemy: - studentów piątego roku studiów lub absolwentów uczelni wyższych (preferowane kierunki: reklama, marketing, PR, komunikacja w biznesie, e-biznes), - osób z minimum rocznym doświadczeniem w zakresie marketingu lub osób, które realizowały kampanie reklamowe na zasadzie freelancingu/ innej formy współpracy, - osób ze znajomością narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu – w szczególności w środowisku internetowym, - osób posiadających wiedzę i/lub doświadczenie w pracy w social media, w prowadzeniu blogów firmowych oraz newsletterów, - osób charakteryzujących się „lekkością pióra”, - osób ambitnych, chętnych do pracy oraz pełnych zapału.
Oferujemy: - możliwości podnoszenia własnych kwalifikacji, - atrakcyjne warunki pracy, - wsparcie ze strony specjalistów, - miłą atmosferę pracy. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@tense.pl. W temacie maila należy wpisać: „marketing”. Prosimy również o przygotowanie i dołączenie do aplikacji pomysłu na akcję reklamową firmy Tense.pl mającą na celu przyciągnięcie nowych klientów. Forma przedstawienia pomysłu - dowolna. Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje z dołączonym pomysłem na akcję. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Miejsce pracy (miejscowość): Poznań

 Kategorie i Lokalizacje 
 Oferty pracy - Marketing, reklama, PR
  Polska - wielkopolskie

 Załączone zdjęcia 

 Więcej ogłoszeń 
Następne ogłoszenie w kategorii Marketing, reklama, PR, lokalizacja wielkopolskie
Następne ogłosznie w dowolnej kategorii i lokalizacji
Poprzednie ogłosznie w dowolnej kategorii i lokalizacji

 Kontakt do ogłoszeniodawcy 
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej

 Inne ogłoszenia użytkownika 
Praktyki W Działach Marketingu I Copywritingu
Dodane:
15-05-2013, 14:44
Strona WWW
Ilość unikalnych odsłon: 351
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Zgłoś nadużycie
Edytuj prywatną notkę
Kontakt | Regulamin © Wszystkie prawa zastrzeżone