Oferty pracy
Home contact faq

Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.

Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy

kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Network Technical Engineer (German Speaking)
Stream global services is a premium, business process outsource (bpo) provider specializing in customer relationship management services including technical support services that increase revenue generation, improve operational efficiencies and enhance br
Stream Global Services is a premium, business process outsource (BPO) provider specializing in customer relationship management services including technical support services that increase revenue generation, improve operational efficiencies and enhance brand loyalty. Currently we are looking for: NETWORK TECHNICAL ENGINEER (German speaking) Miejsce pracy: Szczecin
Telefon: +48 91 488 13 23
Wymagane wykształcenie: Brak
Opis stanowiska: Duties & Responsibilities • dealing with customer queries from L1 Service Desk • recreation of customer’s environments in order to aid troubleshooting or to proof concepts before deployment • update and monitor call logging system, to ensure our customers receive top level service • communication and interaction with technical support staff at client’s locations
Wymagania: Skills & Qualifications • good German language knowledge (spoken and written) • must have CCNA or attendance the CCNA course, other network qualifications always desirable • experience of supporting NAS and SAN devices will be an asset • excellent understanding of PC hardware/software and be fully conversant with routed TCP/IP, Firewalls, LAN, WAN, VoIP and the Windows/Mac OSx operating systems • excellent communication skills with the ability to support and mentor junior teams remotely • very good time management skills and ability to work under time pressure
Oferujemy: Apply: https://stream.taleo.net/careersection/extsppolen/jobdetail.ftl?lang=en&job=16742
Miejsce pracy (miejscowość): Szczecin

 Kategorie i Lokalizacje
 Oferty pracy - Informatyka, telekomunikacja
 Oferty pracy - Obsługa klienta
  Polska
  Polska - zachodniopomorskie

 Załączone zdjęcia

 Więcej ogłoszeń
Następne ogłosznie w dowolnej kategorii i lokalizacji
Poprzednie ogłosznie w dowolnej kategorii i lokalizacji

 Kontakt do ogłoszeniodawcy
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej

 Inne ogłoszenia użytkownika
Konsultant Helpdesk (J. Niemiecki)
Konsultant Helpdesk Z J. Niemieckim
Specjalista Ds. Obsługi Klienta J.niemiecki Lublin
Dodane:
14-05-2013, 14:36
Strona WWW
Ilość unikalnych odsłon: 376
Wyślij znajomemu