Oferty pracy
Home contact faq

Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.

Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy

obliczanie prawidłowej wagi
odnalezione psy
korepetycje Bytom
lotto kumulacja
kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

Praca Na Statku Wycieczkowym
Administrator w hotelu
ROYAL CARIBBEAN IS LOOKING FOR YOUR GREAT CANDIDATES FOR URGENT POSITION BELOW FOR SKYPE INTERVIEW: GUEST RELATIONS OFFICER (FRONT OFFICE) – Contract length 6 month / 2 months vacation, Salary $1,800 per month. Shared cabin. FOR SKYPE INTERVIEW. If you are interested in our offer, please send your English CV. For more information about the job opportunities please visit our website: http://www.ismira.pl/ You can also contact us from Monday to Friday in 8:00 – 16:00 hours or by e-mail: poland@ismira.lt or by Skype: ismira-poland1
Telefon: +37064595899
Wymagane wykształcenie: Inne
Opis stanowiska: The Guest Services Officer will be responsible for ‘Delivering the Wow’ while demonstrating exemplary problem resolution skills to our guests at all times. Actively listens and extends assistance in order to resolve all guest issues and concerns. A strong guest satisfaction disposition is mandatory, a people person, with a great sense of humor. The Guest Services Officer must possess outstanding hospitality, focused customer service, strong communication and organizational skills and effective decision-making abilities. Maintaining a high level of professional appearance and demeanor at all times. Enhances department and company reputation by accepting ownership for accomplishing new and different requests, exploring opportunities to add value to job accomplishments.
Wymagania: 1. At least 21 years of age; 2. Relevant experience; 3. Good English; 4. Hospitable personality; 5. ADDITIONAL LANGUAGE: GERMAN.
Miejsce pracy (miejscowość): USA

 Kategorie i Lokalizacje
 Oferty pracy - Inne
 USA

 Więcej ogłoszeń

 Kontakt do ogłoszeniodawcy
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej
Dodane:
04-04-2013, 13:27
Strona WWW
Ilość unikalnych odsłon: 665
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Edytuj prywatną notkę