Oferty pracy
Home contact faq

Zapraszamy wszystkich pracodawców do zamieszczania darmowych ofert pracy, oraz wszystkich poszukujacych pracy do bezpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń.

Wyszukiwanie ogłoszeń w Zaawansowana wyszukiwarka
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia
Linki sponsorowane
Kategorie
WSZYSTKIE KATEGORIE
Baza CV
Promowane
Lokalizacje
WSZYSTKIE LOKALIZACJE
Polska
Anglia
Francja
Hiszpania
Holandia
Inne kraje
Irlandia
Niemcy
Szwecja
USA
Najnowsze ogłoszenia
Oferta Pracy Dla Pielęgniarki- Bawaria, Okolice Lanshut
Pielęgniarka Ogólna, Operacyjna- Szpital Bawaria
Magazynier/brygadzista - Sortownia Kurierska
Fizjoterapeuta Pracuj W Niemczech
Jesteś Położną? Pracuj W Niemczech
Najpopularniejsze ogłoszenia
Cv - Diagnosta Laboratoryjny
Cv Monika Sławińska
Szukam Pracy
Kierowca , Operator Maszyn Budowlanych Tel 503916651
Zatrudnię Pracowników Sezonowych W Niemczech Na Wakacje 2012!
Najczęściej szukane
pracownik handlowy kierowca elektryk sekretarka elektryka warszawa pracy praca gosposie księgowa budowlanka przedstawiciel pakowacz kucharz rosyjskiego handlowiec znajomość rosyjskiego budownictwo nauczyciel turystyka spawacz operator chałupnicza sprzedawca
Partnerzy

kanały RSS
Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane ogłoszenia
Promowane ogłoszenia

MasaĹźysta/masaĹźystka/pracownik Spa
MasaĹźysta/masaĹźystka/pracownik spa
Salon fryzjersko – kosmetyczny poszukuje osoby kreatywnej, ambitnej i odpowiedzialnej na stanowisko MasaĹźysta/MasaĹźystka/Pracownik SPA. Osoba będzie odpowiedzialna za wykonywanie masaĹźy oraz troskliwe podejście do klienta SPA, zachowując najwyĹźsze standardy związane z higieną oraz profesjonalizmem oferowanych usług. Wymagania: • doświadczenie w pracy w SPA, minimum 3 – letnie, • ukończone kursy masaĹźu relaksacyjnego, sportowego, wyszczuplającego oraz masaĹźy wykorzystywanych w SPA ( masaĹź bańką chińską, masaĹź gorącymi kamieniami, masaĹź pałeczkami bambusowymi, masaĹź schiatsu, masaĹź lomi-lomi, masaĹź relaksujący, refleksologia, masaĹźe ayurvedyjskie), • umiejętności pracy w grupie, • rzetelność, • dyspozycyjność, • chęć rozwijania swoich umiejętności, • dobry kontakt z klientem, umiejętność obsługi klienta na wysokim poziomie, • kreatywność, kultura osobista, pogodne usposobienie, • mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego obcego w stopniu komunikatywnym, • mile widziana obsługa kasy fiskalnej. Zapewniam pracę w miłej atmosferze oraz atrakcyjne warunki pracy . Mile widziana grupa własnych aktualnych Klientów. Oferty CV wraz ze zdjęciem, listem motywacyjnym, bazą własnych Klientów i aktualnym numerem telefonu proszę przesyłać na adres e-mail: anita.waw100@gmail.com
Telefon: 692700871
Wymagane wykształcenie: Średnie zawodowe
Opis stanowiska: Salon fryzjersko – kosmetyczny poszukuje osoby kreatywnej, ambitnej i odpowiedzialnej na stanowisko Masażysta/Masażystka/Pracownik SPA. Osoba będzie odpowiedzialna za wykonywanie masaży oraz troskliwe podejście do klienta SPA, zachowując najwyższe standardy związane z higieną oraz profesjonalizmem oferowanych usług.
Wymagania: Wymagania: • doświadczenie w pracy w SPA, minimum 3 – letnie, • ukończone kursy masażu relaksacyjnego, sportowego, wyszczuplającego oraz masaży wykorzystywanych w SPA ( masaż bańką chińską, masaż gorącymi kamieniami, masaż pałeczkami bambusowymi, masaż schiatsu, masaż lomi-lomi, masaż relaksujący, refleksologia, masaże ayurvedyjskie), • umiejętności pracy w grupie, • rzetelność, • dyspozycyjność, • chęć rozwijania swoich umiejętności, • dobry kontakt z klientem, umiejętność obsługi klienta na wysokim poziomie, • kreatywność, kultura osobista, pogodne usposobienie, • mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego obcego w stopniu komunikatywnym, • mile widziana obsługa kasy fiskalnej.
Oferujemy: Zapewniam pracę w miłej atmosferze oraz atrakcyjne warunki pracy . Mile widziana grupa własnych aktualnych Klientów. Oferty CV wraz ze zdjęciem, listem motywacyjnym, bazą własnych Klientów i aktualnym numerem telefonu proszę przesyłać na adres e-mail: anita.waw100@gmail.com
Miejsce pracy (miejscowość): Olsztyn

 Kategorie i Lokalizacje
 Oferty pracy - Kosmetyka, wizaĹź
  Polska
  Polska - warmińsko-mazurskie

 Załączone zdjęcia

 Więcej ogłoszeń

 Kontakt do ogłoszeniodawcy
Wiadomość
Twój e-mail
Twoje imię i nazwisko/nazwa firmy
Kod
Wpisz kod widoczny powyżej
Dodane:
17-11-2011, 0:00
Ilość unikalnych odsłon: 248
Wyślij znajomemu
Napisz komentarz
Edytuj prywatną notkę